Yükleniyor..
Menü

E Sigara Likit Kullanımı

E Sigara Likit Kullanımı

E sigara likit elektronik sigaraların dolum sıvısıdır. E sigara likit kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Elektronik sigara kullanırken içimize çektiğimiz duman bu dolum sıvısıdır. Bu nedenle e sigara likit seçimi ve kullanımı sağlık açısından önemlidir. Orijinal marka JoytechE Sigara likit sağlık açısından tercih edilebilecek ilk markalardan biridir. Joytech tüm dünyada elektronik sigara likit markası olarak kalitesini kanıtlamış bir markadır.

E sigara likit üretimi iki farklı şekilde yapılmaktadır;

1-PG E likit:  Propilen glikol, Aroma esansı, Terapatik nikotin kullanılarak üretilen e sigara likit.

2-VG  E-Likit: Bitkisel gliserin, Aroma esansı, Terapatik nikotin kullanılarak üretilen e sigara likit.

E sigara Likit Nasıl Doldurulur?

Elektronik sigara çeşitleri farklı mekanizmalara sahip olmaktadır. Kullandığınız elektronik sigara modeline göre e sigara likit doldurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak elektronik sigaralarda bir ağızlık bulunmaktadır. Yapacağımız ilk iş bu ağızlığı çevirerek açmak olacaktır. Ağızlık açıldığında kartuş kısmı boş kalır.

Bu boş kalan kartuş ucundan likidi yavaş yavaş doldurabiliriz. E sigara likit doldurma işlemini yaparken yavaş ve dikkatli olmak gerekir.Likit dolumu yapılırken dolum oranı kapasitesi geçilmemelidir. Likit doldurulurken kapasite kontrol edilmelidir. Pil ve Atomizerin birleşim noktalarında birikebilecek toz, kir veya likit kalıntıları temizlenmelidir. Joytech E Sigara Likit dolumu kolay ve rahattır. Joytech e sigara likit kullanışlı ve kolay dolum özelliliği ile kolaylık sağlar.

E Sigara Likit Nasıl Seçilir?

E sigara likidi,  kullanıcıların kendi sigarayı bırakma süreçlerine göre seçmeleri gerekir. E sigara likit seçerken orijinal olmasına dikkat etmek gerekir. Nikotin dozajına dikkat etmek gerekir. Sağlık Bakanlığı bandrolü olup olamadığına dikkat etmek gerekir. Orijinal e-likitler 0 / 6 / 9 / 11 / 16 / 18 / 24 mg nikotin dozaj oranları ile satışa sunulmaktadır.

Sahte e sigara likit almamak için orijinal e sigara likitlerin özelliklerini bilmek gerekir. Orijinal e sigara liktler kilitli kapaklı, özel şişede, bandrollü olurlar. Joytech E Sigara Likit çeşitleri onaylı ve kalite standartları yüksek ürünlerdir.

Ek Resimler

Bu içerik 08.03.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 376 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler