Yükleniyor..
Menü

Elektronik Nargile Nasıl Çalışır?

Elektronik nargile sistemi ucundan hava çekilmesi ile harekete geçen buharlaştırıcı bir sistemdir. Cihazın içindeki  alkaloit sıvısını ısı ve titreşim ile buhara dönüştüren elektronik nargile kartuşu içindeki sıvı bitki özü içeriklidir. Normal nargile gibi buhar deneyimi sunan elektronik nargile normal nargileden farklı olarak sağlığa zararlı değildir.

Elektronik sigara özel likit ile çalışmaktadır. Farklı aroma seçenekleri olan likit buhara dönüşür. Alkoloit sıvı etanol, su, tütün çiçeği, esans ve nikotinden oluşan buhar sıvısı nikotinsiz olarak da kullanılabilmektedir. Normal nargile deneyimini tam anlamı ile yaşarken sağlığa zararlı tütün mamulleri olmadan nargile keyfi yaşamanızı sağlar.

Sigarayı Bırakma Yöntemi Olarak Elektronik Nargile

Elektronik nargile sigarayı bırakma yöntemi olarak kullanılmaktadır. Elektronik nargile sigara içme isteğini tatmin eder. Ayarlanabilir nikotin seviyesi ile zamanla nikotin seviyesi sıfıra indirilerek nikotin bağımlılığından kurtulmak mümkündür. Elektronik nargile sigarayı bırakma açısından sağlığınıza zarar vermeden sigara alışkınlığınızı sigarayı bırakana kadar devam ettirmenizi sağlar.

Sigarı bırakmak isteyen birçok kişi içeriğinde zararlı tütün maddeleri bulunmayan elektronik sigara deneyimini yaşamaktadır. Elektronik sigara ile sigarayı bırakmak isteyenler sigara içme yoğunluklarına göre nikotin seviyesini ayarlayabilir ve zamanla nikotin seviyesini düşürerek sıfıra indirebilir. Sigara içme isteğini tatmin eden elektronik nargile ağızda ferah ve hoş bir tat bırakarak sigarayı bırakma sürecini kolaylaştırır.

Elektronik Nargile Ne Kadara Satılıyor?

Elektronik sigara fiyatları kalite ve özelliklere göre değişebiliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte farklı özellikte tasarımı olan elektronik nargile modelleri üretiliyor. Eski modellerin fiyatları daha düşükken yeni modeller biraz daha pahalı olabiliyor. Online satış yapan elektronik nargile sitelerinden indirimli ürünler de bulmak mümkün oluyor.

Elektronik nargile fiyatları 100 TL gibi fiyatlardan başlayarak 300 TL’ye kadar çıkabiliyor. Elektronik nargile çeşitleri farklı tasarım ve özellikler ile farklı fiyatlara sunuluyor. Şık görünümlü ve kolay taşınabilir elektronik nargileler paket halinde satışa sunuluyor. Elektronik nargile likitleri de farklı fiyat ve aroma seçenekleri ile sunuluyor. Elektronik nargile likit seçenekleri oldukça fazla. Farklı aroma deneyimleri yaşamak isteyenler için oldukça fazla seçenek var.

 

 

Ek Resimler

Bu içerik 08.03.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 797 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler