Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigara Nedir ?

Elektronik Sigara Nedir ?

Elektronik sigara ve esigara gibi isimler ile anlandırılan duman çıkarmayan , su buharı çıkaran bir cihazdır.
Elektronik sigara başlıca iki bölümden oluşur. Biri pil diğer kısmı atomizerdir. Atomizer elektronik sigaranın içine koyduğumuz sigara sıvısı yani likitin ısınıp buhar haline gelmesini sağlayan kısımdır.

Elektronik Sigara Sıvısı , nikotin seviyesine göre sınıflandırılmıştır.
Sigara kullanım oranına göre belirlenen seviyeden başlanıp, sıfır nikotine doğru azaltarak kullanılan likitler sayesinde vucut sigara bağımlılığından kurtulur ve istenirse sıfır nikotinle sigara içme alışkanlığına sıfır zararla devam edilebilir.

Avantajları:

Normal sigarada bulunan insan vücudu için zararlı kanserojen maddeleri içermez.
Duman üretmediği için karbon monoksit gibi 4000 e yakın kimyasal içerikli ve zararlı maddeleri etrafa vermez.
Etraftakiler ve çevre için kısmen zararsızdır.
Yangın çıkarma tehlikesi azdır.
Dezavantajları ve dikkat edilmesi gereken hususlar:


Elektronik sigara modelleri, sadece bir simülatör olup, tamamen sigaranın yerini alabilecek bir ürün değildir.

Sigarayı bırakmak için uzun dönemli fiziksel veya psikolojik yöntemlere başvurmak veyaçeşitli ağız yoluyla alınan ürünleri kullanmak yerine elektronik sigara ile anında, kolayca, stressiz ve hatta eğlenceli bir şekilde sigarayı bırakıp, sağlıklı yaşamın kapısını açmak istemez misiniz?

Tamamen VG ( bitkisel ) içeriğe sahip zevkinize göre çeşit çeşit tatlarda e-likit aromaları, son teknoloji ve kolay kullanımlı yeni elektronik sigara modelleri, her kategorinin içinde bulunan ürünlerin yedek parça temini ve mükemmel müşteri desteği ile sigarayı bırakmak artık çok kolay oluyor.

Elektronik sigara ile tüm açık ve kapalı mekanlarda ; özgürce, güvenle, keyifle ve kendinize, sevdiklerinize ve etrafınızdaki diğer insanlara hiç bir zarar veya rahatsızlık vermeden kullanım şansına sahip olursunuz. Sigara kullanıcılarının yarattığı ; kötü koku rahatsızlığı, ölümcül pasif içim etkileri, yangın tehlikeleri ve diğer tüm risklerden uzaklaşmış olursunuz.

Sigarayla kıyaslandığında daha ekonomik ve pratik olan elektronik sigaralar, size uzun dönem kullanıldığında sağlığın yanı sıra aynı zamanda maddi açıdan da yüksek miktarda kazanç elde etmenizi sağlayacaktır.

Ölümcül riskler taşıyan sigarayı , bırakmak ve bıraktırmak sadece bizim değil, bütün insanlığın ortak bir görevi olmuştur. Sizi, sigarayı bırakmaya ve sevdiklerinizi de sigarayı bıraktırmaya davet ediyoruz.Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle...!!!

Ek Resimler

Bu içerik 08.03.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 216 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler