Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigara ve Getirileri

Elektronik Sigara

Asırlardır tütün kullanımı nedeniyle birçok kişi sağlığından olmuştur. Sağlıksız bir bağımlılık olan sigaradan kurtulmak için üretilen elektronik sigaralar, bir çeşit sigara simülasyonu olarak kullanılır.

Sağlıklı olmak için tercih edeceğiniz sigara ürünlerini kullanarak sigara bırakma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Sigarayı bırakmak istediğinizde, öncelikle profesyonel bir destek alarak, sorununuzu çözebilirsiniz.

Ama kendinize güveniyorsanız, sigarayı bırakmak için hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacaktır. Çünkü birçok kişi kriz anlarında elektronik sigara içerek daha kolay bağımlılıktan kurtulabilmektedir.

Elektronik Sigara Tüketimi

Elektronik sigaralar ülkemizde pek popüler değildir. Ancak yurt dışında birçok ülkede yaygın bir şekilde kullanılır.

Elektronik sigaranın kullanımı konusunda bilgi edinmek istediğinizde satıcılar size ürünlerini övmek için zararlarını gizlemektedir. Bu nedenle sahte ürünlerden uzak durmanız şart olacaktır.

Sigara tüketiminde kendinizi kontrol edemediğinizde elektronik sigara içerek gerçek sigaradan uzak durabilirsiniz.

Elektronik Sigara Likitleri

Elektronik sigara modellerine göre değişen likitler değişik aromalara sahip olabilmektedir. Bu aromalar nikotin oranının değişik oranlarıyla birleşerek nikotin ihtiyacını da karşılamaktadır.

Sigara likitleri kullandığınızda öncelikle tercih edeceğiniz ürünler bilinen markalar olmalıdır ve sahte içerikler gibi sıvılık oranı yüksek olmamalıdır. Bu yüzden her zaman ekonomik ürünleri tercih etmek yerine kaliteli ve orijinal olan jelimsi kilitleri seçmelisiniz ve son kullanma tarihlerine dikkat etmelisiniz.

Elektronik Sigaralar Patlar Mı?

Sahte olan elektronik sigaraların patladığı bilinen bir gerçektir. Bu nedenle kalitesiz ürünler almaktan kesinlikle uzak durmanız gerekecektir.

Kalitesiz ürünler şarj mekanizmaları nedeniyle beklenmedik anlarda patlayabilmektedir ve bu durum yaralanmalara neden olabilmektedir. Ülkemizde ve dünyada Joyatech markası çok sık kullanılır.

Elektronik Sigara Kimler İçin Uygun Değildir?

Astım ve nefes darlığı gibi sorunları olanlar için uygun olmayan elektronik sigaralar, sağlık sorunu olan insanların uzak durması gereken ürünlerdir.

Çünkü az da olsa nikotin içeren bu ürünlerde zararlı kimyasallar da bulunmaktadır. Elektronik sigaraları sigarayı bırakmak isteyenler ve dudak tiryakiliği olanlar kullanmaktadır. Gereksiz yere kullanacağınız elektronik sigara size bu zararlı alışkanlıktan kurtulmak için destek olmayacaktır.

Elektronik sigara ve e-likit ürünlerinin orijinal olmaları gerekmektedir. Aksi halde zehirlenme tehlikesi yüksek olacaktır.

 

Ek Resimler

Bu içerik 07.07.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 84 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler