Yükleniyor..
Menü

Elektronik Sigaranın Zararsızdır

Uzun zamandır piyasada bulunan elektronik sigara artık daha da yaygınlaşmakta. İnsanları hem her ay verilen tonlarca paradan kurtarıyor hem de gerçek sigaranın içinde bulunan zararlı maddeler vücuda alınmamış oluyor. Şimdi elektronik sigarayı detayları ile inceleyelim.

Elektronik Sigara Nedir? Nasıl Çalışır?

Sokakta birçok kişinin ağzında görebileceğinizi elektronik sigara likit bir sıvı ile çalışmaktadır. Elektronik sigaralarda bulunan atomizer, sigaranın içinde bulunan sıvıyı ısınan tel ve pamuk yardımı ile buhara dönüştürmektedir. Bu zararsız buhar size hem gerçek bir sigara içiyormuş hissi verir hem de sağlığınızı zararlı kimyasallardan korumuş olur.

Elektronik Sigara Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Elektronik sigaraların likit dediğimiz 10 ml ya da 20 ml'lik sıvıların içindeki maddelerin çoğunluğu bitkisel gliserinden oluşmaktadır. Ancak bu likitlerin bitiminden sonra yeni alınacak likitlerde bandrol olup olmadığına dikkat edilmelidir. Bandrolsüz likitler onaylanmamış olup içindeki maddeler sağlığa zarar verici olabilir. Ayrıca likit şişesinin kapağında plastik kilit bulunmayan ürünler ve son kullanma tarihi yazmayan ürünler kesinlikle tercih edilmemelidir.

Elektronik Sigara Patlar mı?

Elektronik sigaralar şarjla çalışan ürünlerdir. Şarjda iken kullanmamaya özen gösterilmeli ve ürünü satın alırken kesinlikle bandrollü ve orijinal ürün satın alınmalıdır. Ürünün bakımı mutlaka yapılmalı ve pillerin değişim vakti geldi ise değiştirilmelidir. Güvenilir yerlerden alınmayan bandrolsüz ve onaylanmamış ürünler elbette patlamaya sebep olabilir.

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır? Elektronik sigaranın kullanım yöntemi normal sigara ile birebir aynıdır. Eğer şarjı varsa ve likidi dolu ise herhangi bir sigara kullanır gibi kullanılabilir.

Elektronik Sigara Masraflı Mı?

Elektronik sigara kesinlikle gerçek sigaralar gibi masraflı değildir. Aldığınız esigara için sadece belirli periyotlarda likit değişimi yapılmalıdır. Alacak olduğunuz esigara ve esigaranızın için gerekli olan likit ürünleri İnternet aracılığı sipariş edebilirsiniz

Ek Resimler

Bu içerik 15.06.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 64 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler