Yükleniyor..
Menü

Evde E-Likit ve Meyveli Likitler

Birbirinden farklı tatları ile sigara tiryakilerine değişik deneyimler sunan elektronik sigara kullanıcılarına tütün ürünü olan sigarayı bırakmak da faydalı olurken diğer yandan da pasif içiciler sınıfına giren kişilere de zehirli dumanı solutmamaktadır. Nikotinsiz çeşitleri ile de dudak tiryakileri denilen zehri ve dumanı ciğerlerine çekmeyen kişiler içinde idealdir, elektrikli olduğu için tahmin edilebileceği gibi şarj edilebilir bataryaya sahiptir. Bunun yanı sıra ateşleme mekanizmasına sahiptir ancak kullanılan ateş duman yerine doldurabilir tankın içinde bulunan sıvıya etki eder ve böylece buhar sağlamış olur. Hem ağızda bıraktığı tat olarak hem de çıkan buharda sıvının içerisindeki aromanın kokusu ve tadı gelir.

Meyveli Likitler Daha Sık Tercih Edilir

Elektronik sigara likit olarak piyasalarda kolayca bulabileceğiniz bir ürün değildir daha doğrusu çarşı pazar ve benzeri yerlerde bulunmaz. Genel anlamda ürünün satışını yapan firmalar bu sıvının teminini de yapmaktadır yani kısacası internet üzerinden istediğiniz tatlarla uyarlanmış dolum sıvısını elde edebilirsiniz. Firmalara gelen genel talepler istinaden belirtelim ki meyve aromalı tatlar daha çok tercih edilmektedir, daha şekerli diyebileceğimiz bu lezzetler normalde sigara ile birlikte tüketilebilen yiyecekler değildir. Yine de meyve gibi tatlı lezzetlerin sevenleri de oldukça fazladır belki de bu kadar çok sevilen lezzetlerin elektrikli sigarada kullanılması pek doğru olarak görmeyenlerde var daha çok özendirici olabileceğini iddia ederek tabi.

Evde Dolum Seçenekleri İçin E-likitler

Elektrikli sigaraların haznelerinde bulunan ve tank olarak geçen yerlere konulan e-likitler genelde hazır halde satışa sunulur ancak doldurabilir özellikte olanlar için belirli ölçülerde hatta büyük boylarda bile satılanları vardır. Kiloluk bazda satılanları alınca evde kendiniz dolum yaparak daha ekonomik duruma getirebilirsiniz ancak sürekli olarak aynı sıvıyı kullanmamak amacı ile biraz daha küçük boylarını tercih ederek kendinize çeşit oluşturabilirsiniz. Kendi yapacağınız dolumlar da farklı aroma kullanılacaksa mutlaka haznenin özenli bir şekilde temizlenmesi gerekir. Aksi halde tatlar birbirine karışır ve tiksindirme gibi durumlar söz konusu olabilir, eğer ekonomikliği düşünüyorsanız evde kendiniz doldurmanız elbette ki daha karlı olacaktır. 

Ek Resimler

Bu içerik 21.06.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 162 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler